Миленици.com.mk
 • Април 20, 2014, 08:28:12
 • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)  (Прочитано 2147 пати)

Kinder_Rott

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 636
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« на: Април 22, 2008, 01:32:31 »

Da Vi ja predstavime konecno i nasata majka na 8 prekrasni kucenca Biggy (Dona)                                                                                                       о  [/img]е
Сочувана

Kinder_Rott

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 636
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #1 на: Април 22, 2008, 01:34:38 »

A eve sliki od Biggy (Dona) i so bebinjata                                                     о [/img]е н[/img]
Сочувана

venera

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 6.760
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #2 на: Април 22, 2008, 01:38:53 »

а кога се родени?  kiss
Сочувана
поздрав
В&A-forever and ever

Kinder_Rott

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 636
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #3 на: Април 22, 2008, 01:40:04 »

Eve go konecno i ponosniot tatko  :thumbup:                                                е[/img]
Сочувана

Kinder_Rott

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 636
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #4 на: Април 22, 2008, 01:42:47 »

Kucencata se vo sopstvenost na odgleduvacnicata "NIKO-ROT",a rodeni se na 11.04.2008 i vkupno se 8 bratcinja i sestricinja (5 maski i 3 zenski)  :angel13:  :angel13:  :angel13:
Сочувана

Belluchi

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 2.389
  • http://belluchiroyalsnowsam.wix.com/home
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #5 на: Април 22, 2008, 07:54:16 »

prekrasni se
 :love7:  :love7:  :love7:
Сочувана

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #6 на: Април 22, 2008, 08:57:57 »

kiss  za maleckite
Сочувана

venera

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 6.760
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #7 на: Април 22, 2008, 13:49:49 »

чекај татко во не е долар?
или мене така ми се чини?
Сочувана
поздрав
В&A-forever and ever

Mac-Zuja

 • Cesto Ovde
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 180
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #8 на: Април 22, 2008, 15:35:55 »

Pu pu pu mashala, golemi da rastat ubavi na Mama i Tato.
Сочувана

Kinder_Rott

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 636
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #9 на: Април 22, 2008, 17:10:47 »

Da Venera tatkoto e Dolar vom Grossen Tal i inace kolku za informacija ova e prvo leglo od Dolar vo Makedonija!  :thumbup:  Pozdrav!
Сочувана

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #10 на: Април 22, 2008, 17:18:40 »

Abe vo Dolar ja ne sumnjam, ali i mama e kukla....glava ima preubava.
A bebushkite se da gi ispapash :binky:  :binky:  kiss  kiss  kiss
Сочувана

^MARINA^

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 2.400
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #11 на: Април 22, 2008, 17:50:33 »

Prekrasni se i mama i tato :heart  da se zdravi i zivi  :binky:  :binky:  :binky:  :love7:  :love7:  :love7:
Сочувана

NIKOLA

 • Forumoman
 • ****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 269
  • http://www.nikorot.com.mk
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #12 на: Април 22, 2008, 20:30:37 »

Kinder fala sto mi go prestavi legloto bidejki jas ovie denovi bev mnogu zafaten  kiss
Сочувана

KAIZER

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 345
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #13 на: Април 22, 2008, 21:35:35 »

hahahaha  hahahaha  :hail:  :hail:  :shock:  :shock:  :evil:  :evil:  :roll:  :roll:  :D  :D  :cry:  :cry:  :???:  :???:  :oops:  :lol:  :lol:
Сочувана

Dame

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.208
Biggy vom Grossen Tal (Rotvajler)
« Одговори #14 на: Април 22, 2008, 23:58:17 »

Neka se zivi i zdravi malite :binky:  :binky:  :binky:  :binky:  kiss
Сочувана